Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcio centro telefonas
(8 443) 26051
Svetainė atnaujinta:
2021-09-06 12:32
© Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcis centras

2021

Fotografijos būrelis

Jei domiesi fotografija ir nori pasirinkti ją kaip saviraiškos priemonę, ateik į fotografijos būrelį. Čia tu gausi fotografinių žinių pagrindus, turėsi galimybę išbandyti savo sugebėjimus užsiimdamas analogine (fotografinių tirpalų gamyba, juostų ryškinimas, nuotraukų spausdinimas) bei skaitmenine fotografija. Svarbu turėti norą ir tau bus suteikta galimybė dirbti fotolaboratorijoje, mokytis fotografavimo subtilybių fotostudijoje, darant portretus, bandant atrasti save makrofotografijos ar natiurmorto fotografavimo žanre.

Fotografijos būrelis ne tik tiems, kurie nori išmokti fotografuoti, bet ir mėgstantiems jas žiūrėti, aptarinėti, analizuoti, norintiems rodyti savo nuotraukas platesnei auditorijai (susilaukiant patarimų ir draugiškos kritikos), dalyvaujant konkursuose, rengiant parodas. Jei fotografija netaps tau pačiu stipriausiu gyvenimo pomėgiu, tu bent galėsi suprasti ir kitam paaiškinti, kas tai yra gera nuotrauka, apginti savo nuomonę, naudodamas teisingus fotografinius terminus...

Jus dominančiais klausimais apie būrelio veiklą galite rašyti į mokytojos el. paštą arba susiradus mane facebook'e. Būrelis finansuojamas NVŠ lėšomis.


Darbo laikas
I–IV 13:30 – 18:30

Vadovė
Mokytoja Gražina Plonienė
Mob. 8 612 72773
El. p. g_brazd@yahoo.com